Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Gta San Andreas...

Hogyan lehet a Gta San Andreas - son egy teljesen új játékot kezdeni? .

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az IMG Tool - sból nem lehet letörölni ezért olyan vacsi újj - jat akkarok csinálni amin nincs IMG Tool - mod mert nem birja a Gta San Andreas - somon és letöröltem és most nem tom elindítani a játékot . ="(="( . Részletesen pls . :"(:"(="(="(="(="( .
2012. jan. 31. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sehogy, újra kell telepíteni.
2012. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De azt hogyan vacsi újjba ?? .
2012. febr. 1. 00:10
 3/16 anonim ***** válasza:
ezt most nem értem
2012. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogyan telepítsem új - ra a Gta San Andreas - st hogy teljesen vadi új legyen teljesen olyat amin már nincs mód meg mentés se semmi . hm ?? . :(:( .
2012. febr. 1. 13:27
 5/16 Csori96 ***** válasza:
Revo Uninstaller Pro programmal töröld. Miután letörli a játékot kattints a "Vizsgálat" gombra és így még plusz dolgokat is tudsz belőle törölni amit máshogy bonyolultabb lenne, vagyis ha ezzel a programmal törölsz akkor minden letörlődik. A végén érdemes megnézni hogy törölte-e a mentéseket (A mentések általában a Dokumentumok mappában vannak).
2012. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én simán vezérlőpultból töröltem annó, aztán magát a mappát is ami még megmaradt utána.
2012. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésemre a válaszokat megnézem . :I:I .
2012. febr. 2. 19:23
 8/16 anonim válasza:
nekem is ez a gondom 8 szor raktam ujra a jatekot es a kocsikat is kitoroltem utanna a a progi mappajabol de meg mindig nem jo
2012. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
valoszinu hogy az img tool beagyazta magat a windows mappaba es amikor elinditom a jatekot akkor automatikusan beindul o is
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
megvan a kis rohadek : sajatgep (szamitogep)/windows/Prefetch/imgtool.exe(2x)
2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!