Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudsz segíteni, hogy kell...

Tudsz segíteni, hogy kell patchelni az Aiont?

Figyelt kérdés
Most leszedtem az 1.5.0.1-es aion klienst, és 2.5re szeretném patchelni, de ez a NcLauncher 2.7.0.1-ig akarja leszedni, de az nem jó, mert akkor túl van patchelve...
2012. jan. 31. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

kikapcsolod az nclaunchert mikor a 2.5-hoz er

revolutionra kell? inkabb menj eredetire

2012. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem jó, mert tölti le hozzá tovább a 2.7-et
2012. jan. 31. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor marad a masodik ajanlatom, eredeti
2012. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a para, hogy én szervert szeretnék csinálni, de csak elvileg 2.5-tel működik az emu. És hogy ha felrakom 2.7.0.1-re akkor meg már túl van patchelve, és nem biztos, hogy jó lesz a szerver :)
2012. jan. 31. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
es mi ertelme 1 uj szeronak? mar igy is val jo par, de kevess jatekossal, meg akinek komolyan tetszik az Aion az inkabb befizet 1 honapot eredetire a veteran account-ert
2012. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
HAverok társaságával akarom nyomni, mert nem fontos a nagy létszán. Meg amugy is, 1-2 magyar szerver van, és ha ez működne, akkor jó lenne. Meg alapból nem szeretem azt ha low rate van, mert sok idő fejlődni. ITt megh én határozom meg a rate-t meg a droppot.
2012. jan. 31. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:

es csak haverokert megeri penzelni a szerot?

es mit csinalsz ha teged is kezdenek ddos-olni?

2012. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mi az a ddos?

ja meg saját szerver lesz, saját gépről.

2012. jan. 31. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!