Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed-et miért nem...

Assassins creed-et miért nem magyarítja senki? Annyi játék magyarosítás van de pont ezt amit annyian szeretnek és játszanak senki sem magyarítanak vagy esetleg van hozzá csak én nem tudok róla?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert naaaaaagyon sok benne a duma és ez naggyából egy Fallout new vegas kaliberü mennyiség.... És meg KELL értened a történetet felirattal v felirat nélkül...... Ha megérted akkor már nem kell a magyarítás
2012. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért a Mass Effect 2-ben is nagyon sok duma van.Szerintem még több is,még is van hozzá magyarosítás.Legalább csak a videós részeket fordítanák le.Jó,én megértem amit mondanak,annyira tudok angolul,de azért jó lenne egy magyarosítás.Én sem értem,hogy pont ehhez nem miért csináltak.
2012. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet. Pontosan nem tudom megmondani hogy miert de ha utananezel akk megtalalod a valaszt ;)
2012. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!