Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tuok video fileket...

Hogy tuok video fileket lejátszani az Xbox360-on pendriveről?

Figyelt kérdés

-Pendriveról szeretnék videó anyagot lejátszani!

a pendrive le van formázva a konzollal, és több formátumu video file van felrakva rá az USBXTAFGUI v44-es programmal, és a konzol látja is eddig semmi probléma.

a gond az hogy minden féle formátumra (wmv, divix,xvid,mp4 stb...) azt irja hogy CORRUPTED VIDEO

Azt ajánlották más forumokon hogy csatlakozzak netre és akkor a konzol leszedi az illesztő programokat... és csatlakoztam is be is állitottam egy 3 honapos gold előfizetést, de nem tudtam leszedni frissitéseket, ha internet kapcsolat közben rá klikkelek egy ilyen video filere nem ad semmi frissitési lehetőséget csak törlést semmi mást...

a kérdés az lenne hogy mit kellene csinálnom ahhoz hogy végre siekrüljön lejátszanom az emlitet formátumu video anyagokat??? vagyis hogy tudjak frissitést, drivert letölteni?


2012. jan. 30. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak avit meg divx-et játszik le, a frissítést magától szedte le. Igaz én nem szöszöltem azzal, hogy leformázzam a pendriveot a boxal (az csak a mentésekhez, játékokhoz fontos), simán egy mezei pendrivera rátettem pc-ről a cuccot és bedugtam a boxba. Azt is látni fogja simán. Wmv-t asszem nem játszik, illetve az mp4-ben sem vagyok biztos. De ezeket át lehet konvertálni (google ---> "-wmv, mp4, stb- converter to avi"). Na ennyit tudtam segíteni.
2012. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha értem, az a baj hogy az én konzolom talán az egyik legujabb kiadás, mondjuk nembiztos hogy az a probléma oka hogy uj, de ha én csak simán bedugom a pendrivot és nem formázom le a konzollal akkor bármit rakhatok rá semmit nem lát a konzol :(
2012. jan. 30. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Az érdekes. Nekem is új van, de előtte volt régi is, és mindegyiknél működött normálisan minden. Sőt haveromnál is. Csak nem magát a pendriveot kell megnyitni, hanem bemenni a video library-ba, és ott kiválasztani a pendriveot. Neked is működnie kell, nem kell formázni!
2012. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Van egy olyan xbox live tartalom aminek az a neve, hogy Optional media update, ezt szedd le.


Ha új a boxod, akkor valószínűleg már olyan dashboard van fenn rajta, ami tudja elég sok célra kezelni a pendrive-ot, szóval azzal nem kell csinálnod semmit.

Gépen formázd le fat32-be, az tuti jó (az ntfs-ben nem vagyok biztos) és tedd rá a videót.


Ha fenn van az opcional media update a boxon, akkor elvileg játszania kell, nem csak törlési opciónak kell lennie.


Ja és ne a memory/pendrive-on keresd, hanem a video library-ban, a removable device-s -nél.

2012. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segitséget!


Hát én le töltöttem ezt az Optional Media Update-t és meg is van a konzolon de ha rá kattintok akkor csak törlési lehetőség van semmi egyéb nem tudom föl telepitteni. Ez most vajon mi miatt van?? talán másik helyről kellene föltelepitteni... mondjuk azt nem hiszem. amugy itt van ez a file a konzolon: Settings/Sistem/Storage/Hard drive/Sistem item/Optional media update

Ha nem formázom le a konzollal a pendrivot akkor még mindig nem lát semmit és csak ez a két üzenet van a pendrivera hogy Configuration Now és a Customize. De ha leformázom akkor innen probáltam eddig elindittani a videokat : Settings/Sistem/Storage/Usb storage device/videos

Vajon mi a gond??? :)

Szerintem másik helyen nem is lehet kezelni ezeket a fileket csak itt amit leirtam , vagyis én nem találtam semmi mást...

2012. jan. 31. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy fel van telepítve. Ez nem pc, nem kell itt telepítgetni semmit, ha rajta van a vinyón, akkor az már működik. Egyébként kizártnak tartom, hogy ne működne. Megnyomod a középső xbox guide gombot. Rámész a media fülre, majd ott a video library-ra (vagy valami ilyesmi, nem figyelem, csak nyomni szoktam). Ott lesz két opció: downloaded videos (ezek azok amiket a liveról töltesz le), alatta meg ott kell lennie a pendrive-nak. Rákattintasz, és ott vannak a fileok.
2012. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Idéznélek: "Ha nem formázom le a konzollal a pendrivot akkor még mindig nem lát semmit és csak ez a két üzenet van a pendrivera hogy Configuration Now és a Customize." Nem érzed itt az ellentmondást? Ha nem látja, miért van ott az a két opció???? Csak azt kellene már megértened, hogy a video könyvtárból tudod megnyitni, nem a settingsben, meg ilyen marhaságokban.
2012. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hálám üldözzön életed végéig!!! :) végre megy minden :D

igen tisztában voltam hogy a legnagyobb gond az hogy nem értek hozza, csak nem találtam meg bakker hogy itt is meg lehet nyitni a pendrivot, és mindenki beszélt eddig MINDENRŐL :) csak erről nem

még egyszer köszönöm!!!!!!!!!!

2012. jan. 31. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Khm, az a mindenki szinte végig én voltam és a második válaszomnál már írtam a megoldást (az elsőnél még nem értettelek teljesen). Na mindegy, örülök, hogy segíthettem. :)
2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen azt tudom hogy te voltál itt végig :)

csak ezen kijel fent vagyok két forumon arra értettem

2012. jan. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!