Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyiért lehet starcraft 2....

Mennyiért lehet starcraft 2. őt megvenni leegolcsóban?

Figyelt kérdés
Az a gondom , hogy sajnos se én se a családom nem teheti meg azt hogy 12k-t kiadjak akármelyik játékért , viszont az sc2 kűnagyon jó game. Tudom vannak törtszerverek , de mivel nagyon szar 1megás netünk van , ezért egy életbe telne , mire lojönne. Viszont még egyszer Sirius mondta , (Igen az MC-s Siriusról beszélek) Hogy neki sikerült 4500 Ft-ért megvvennie a tescoba. Még mindíg árulják vagy az csk véletlenül adták akkor ?
2012. jan. 29. 18:21
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az valami csoda lehetett... Tizenakárhányezerért van, (régebben 10 volt egy ideig), de amúgy van iyen "starter edition" ami asszem ingyenes?? és csak tarrannal tolhatod meg pár pályán multiban.
2012. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla , de terran nekem nem annyira tetszik. Bár több mint a semmi , meg ahogy utána néztem törtszeróknak , találtam alami programot , amivel lehet lanba tolni , ugyh lehet h még egy ideig az lesz. De azért köszi válaszokat.
2012. jan. 29. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

8,5k a legjobb most szerintem:

[link]


Bár volt a magyar starcraft 2 honlap fórumán valaki aki sebzett szívvel, de sebtiben megvált volnaa sajátjától 5k-ért. Hátha még megvan az is... :)

2012. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De most azért mindenképp tisztázzuk... te online multizni akarsz vele igaz? Mert ha igen akkor ja, tényleg vedd meg használtan, ha csak sztorizni, akkor töltsd le!
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
multi!
2012. jan. 30. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Multihoz kell az eredeti. A tört lanos, max 2v2ig megy és nem lehet a frissítéseket sem rátenni és macerás is. Én 10ért vettem a Corában, neten legolcsóbban 12ért láttam.
2012. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha terrannal is beéred és nem akarsz ladderen játszani akkor ingyen is lehet bneten starteres verzióval nyomulni. Multiban azért elég erős megszorítások vannak: csak 4 mapon játszhatsz Custom játéktípust és csak terrannal. Ezen felül nincs semmi más (pl se időkorlát, se más játékfüggő-gyilkos módszer)


Ha "komoly" fajjal akarsz játszani és nem csak azon a pár sovány mapon mindenféle véletlenszerűen adott különböző erejű játékossal, akkor viszont kell a játék full verzióban. Jelenleg kb ez a kettő ajánlat van 10k alatt: (8500 (Meex) vagy 9900Ft (CD Galaxy).

2012. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!