Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepítettem a sims2-t és...

Feltelepítettem a sims2-t és nem indul el, hanem ezt dobja ki: Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application. Tovább lent. (? )

Figyelt kérdés
Szóval felraktam a gépre és mindig ez jön be. Beszéltek mások a Crackelésről meg hogy találok egy olyan mappát aminek Crack a neve. Igen ám, csak hogy 4 db fájl van össz- visz, mappa pedig csak: EA Games és The Sims 2 van más semmi. Akkor hogyan csináljam meg? Valaki érthető magyarázatot esetleg tudna adni vagy tanácsot?
2012. jan. 28. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg.

Vagy meséld el honnan töltötted le, mert így én sem látom hol a crack. Amúgy meg a letöltő oldalon is szokta írni. Vagy az nfo fájlban.

2012. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kaptam a CD-t az egyik ismerősömtől még jópár éve..
2012. jan. 29. 09:14
 3/10 A kérdező kommentje:
a környékünkön meg sehol sem lehet megvenni..
2012. jan. 29. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nincs a cd-n crack, akkor keressél neten. google.
2012. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tudok crackelni..
2012. jan. 29. 16:58
 6/10 A kérdező kommentje:
sikerüült.:DDD:) mostmár csak építeni nem lehet-.-"
2012. jan. 30. 14:48
 7/10 anonim válasza:
ha nincshozzá cd-d töltsd le a Daemon Tool-sot ,ez egy virtuális meghajtót hoz létre,amit érzékel a számítógéped,vagyis ha ide beillesztes vmit,akkor a gép azt hiszi,hogy te beraktál egy CD-t,mert hülye,és elhiszi,hála ennek a programnak én mindig evvel szoktam elinditani a sims2,de ha már rátelepitek kiegészitő CD-t akkor azt már alapból elinditja ha rányomok...sok sikert,és bocs a helyes-írási hibákért... : )
2012. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pont megtaláltad az egyetlen rossz cracket amivel nem lehet építeni...hát...huhh:D

[link]

3. pirosbetűs a jó, oda is van írva.

2012. febr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) mostmár tudok crackelni, daemon tools-ozni is. csak a crack amit letöltöttem állítólag eltűnt a terminálból vagy mi a rákból. oO és elindítja, be is tölt, de a 2/3-ánál megáll és kidob 1 hibaüzenetet:|
2012. febr. 12. 09:44
 10/10 forten2001 válasza:
akor tudsz épiteni ha felrakod hozzé a vár az üzlet kiegészitöt nekem igy volt jo
2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!