Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Beta 1.1_02 -ben...

Zolika26 kérdése:

Minecraft Beta 1.1_02 -ben segítene valaki, sürgős?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a minecraft(pont)net -ről, és az egyik youtube fiókos segített benne, hogy az username -hoz írjak be akármit, mert lényegtelen, jelszót ne írjak, hanem helyette login, aztán PLAY OFFLINE, de nekem azt adja be, hogy not download. Mi lehet a baj? Segítsetek légyszi, sürgős!
2012. jan. 28. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
birod hogy minecraft és rámész az első találatra ott pedig írja hogy buy now(ne vedd meg)az alatt irja hogy play minecraft és azalatt hogy download arra ráméssz és a Minecraft.exe(270KB)-t letöltöd és máris indul.
2012. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja bocs nem figyeltem hogy ez már megvan.ezt ird be :minecraft updateable torrent és az elsőt töltsd le és ha utána se megy akk megint toltsd le amit elsőnek leírtam( minecraft(pont)net -ről)
2012. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.1_02 Beta? Az már NAGYON régi! Valamilyen torrent oldalon mondjuk beírod, Minecraft 1.1 onnan le tudod tölteni. Ha nem vetted meg, akkor nem fog menni a Minecraft.netről.
2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és melyik akkor e leg újabb?
2012. jan. 29. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A legújabb a Minecraft (Final) 1.1 .

Odaadom a tört magyar minecraft letöltő oldalát:

www.hu-minecraft.net

De ezen alinken először regisztrálni kell,hogy bejelentkezhess a minecrafton.

2012. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! és ebben a verzióban már mindjárt megvan minden nyersanyag, vagy szerezni kell, és páncélt magamra tudom rakni? (az utóbbi kellene nekem)
2012. jan. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!