Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls IV: Oblivion...

The Elder Scrolls IV: Oblivion - "Oblivion működése leállt" Help? - bővebben lent.

Figyelt kérdés

Letöltöttem a játékot (ergo nem eredeti), feltelepítettem az instrukciók szerint, minden klafa, viszont ha új játékot akarok indítani, a karaktergenerálás után az első megmozdulás után kifagy a kérdésben szereplő hibaüzenettel.


Win7 64 bit; 2 giga ddr2, inten dual core 2,93 ghz proci (húzva, 3,3ghz-ig), gtx 460 768 mb vga, és egy 17" monitor (bár nem mintha ez számítana. :) ), legfrissebb directx (11), legfrissebb vga driver.


Elvileg tehát a gépigény meglenne. Úgy 1 hónapja is megpróbáltam, akkor ugyanez a probléma volt, akármilyen verziót is töltöttem le, akár kiegészítőkkel, akár azok nélkül, fene tudja hányféle cracket kipróbáltam, semmiképp sem működött, mindig ugyanott kidobott (elvacakoltam sok sok órát az életemből). Kompatibilitási beállítást is próbáltam, semmi haszna. Akkor feladtam, hogy ennyit erről, bótban meg drága nekem egyelőre (igen, az a néhány ezer forint is, amennyibe kerül), pedig már évek óta szemezek vele. Azóta volt egy teljes gépreinstall, új winchesterre (régi végleg megadta magát), és most ismét megpróbáltam ezzel a torrenttel (korábban is ez volt az első, de mellette még vagy 4 másikat is kipróbáltam, mindhiába):


blablatorrent akármi pont valami /The_Elder_Scrolls_IV__Oblivion_[5th_Anniversary_Edition]-Retail.


Feltelepítettem, minden alap, semmi mod, unoff patch, ilyesmik, ugyanúgy kidob, ugyanazzal a hibaüzenettel. Valakinek volt már ilyen jellegű problémája, esetleg ötlet, hogy mi lehet a baj?


(Egyszerű megoldás lenne megvenni a játékot, tudom, de nekem a játékvétel, meg egyéb szoftverek megvásárlása egyelőre nem kivitelezhető, míg nincs önálló keresetem. Tudom, csúnya kalóz, de nem vagyok olyan helyzetben sem, hogy anyuci mindent megvásárolhasson nekem. :) )


2012. jan. 25. 18:00
 1/1 Pap Milán válasza:
Ugyan ez a problémám....
2012. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!