Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen csalásokat/hackeket...

Mucu55 kérdése:

Milyen csalásokat/hackeket ismertek cs 1.6 ra?

Figyelt kérdés

ha lehte kicsit fejtsétek ki mein higy kell használni ....

mennek a zöld kezek ^^


2012. jan. 23. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

nem cs-zek, régebben codoztam főleg cod2-n és elég sok cheaterrel találkoztam. Rohadtul idegesítő, mikor 10 emberből 9 normálisan játszik, aztán a 10. ragekid csak azért, mert nem tud játszani, vagy mert unatkozik, ONolja a wh-t meg aimot. Ezzel elrontja mások játékát, és felb*sz mindenkit a szerveren. Aztán van aki ezt megunja és ő is szed cheatet. Ez egy rohadt láncfolyamat, aminek a végén a cod2 pubszerverek állapota áll. Minden szerón van legalább egy csaló, vagy ha nincs, 20 percen belül jön egy.

Ne csalj egy játékban, mert az a játék kizárólag azért van, h szórakozz! A csalással tönkre teszed a saját, és mások játékát is.

Gusztustalan dolog, felejtsd el!

2012. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

#1-nek igaza van, ez érvényes a CS-re is.

Nem csak te játszol, hanem mások is, az pedig, hogy te nem tudsz esetleg, nem indok a csalásra.

2012. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem arra voltam kiváncsi hogy mi a véleményetek a ...............

hanem arra hogy ismertek e ..........


ugyhogy annyira nem érdekeltek !

2012. jan. 24. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Itt senki sem fog kiszolgálni hackel és ha mégis tiszta szívemből kívánnom, hogy legyen tőle vírusos a géped!
2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok, ohh, így teljesen más, képzeld, ismerek, de soha nem használtam és nem is fogok semmi adatot megadni, mert engem pedig te nem érdekelsz.

Nos, ennyit erről, remélem ha találsz is, akkor összeszedsz pár kellemes vírust, illetve ha valahogy működésre bírod, kibannolnak minden szerverről.

Jó "játékot".

2012. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Szevasztok! kedves kérdező szerencséd van hogy ittvagyok mert jómagam 8 évig cs-ztem és még máig is de térjünk a lányegre irok pár hacket amivel én is cheateltem


-Badboy v.4.2 (speed,aim,wh)

-ECC.5.2 (speed,wh,aim) ---> ez a legjobb 90%-ba headshot

-Super Simple Wallhack (wh)

-Test Hook 9.version (royal)

2012. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Basszatok sünt mind a 2-en, a kérdező meg a hülye válaszoló aki behazudja hogy 8 éve cs-zik mind a 8 évet végig hackelte, vagy ha nem hackelte végig 8 éven át nem baszta fel az agyát a sok csíter és kiszolgálja az ilyen segghülyéket akik nem ismerik a google fogalmát és a GYIK-ot rakják tele ilyen fogyatékos kérdésekkel.... Ennyi!
2012. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
ha ez megnyugtat én is elég rosszul cs-zek de nem csalok hanem próbálok tanulni a hibáimból.mellesleg a cheaterek nagyon idegesítőek és mindenki megutálja őket...
2012. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Aki csiter az egy hülye.

Elcseszik másnak a játékélményét.

A cs nem azért van hogy hackelj!!!!!

Azért hogy szórakozz és kikapcsolodj!!!!!

2013. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!