Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Infó James Cameron's Avatar...

Infó James Cameron's Avatar The Game -játék széraszámával kapcsolatban? Vagy valamit hogy hogy indicsam el mert sehogy se tudom elinditani, már kerestem rá megoltást de nem találtam semmi jót

Figyelt kérdés
Ha valaki tud valami megoltást amivel elindul és játszhatok azt megköszönném :))
2012. jan. 22. 21:47
 1/3 anonim válasza:
?rd meg nekem a Game ID-t ?s ?n meg?rom neked a serialt (nyisd meg a j?t?kot, v?laszd a "Manualt" ott azthiszem a k?z?ps? k?d a Game ID)!
2012. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írd meg nekem a Game ID-t és én megírom neked a serialt (nyisd meg a játékot, válaszd a "Manualt" ott azthiszem a középső kód a Game ID)!
2012. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos már nem tudok segíteni serial ügyben, mivel a gépem elromlott és letörlődött róla a program is amivel a serialokat "gyártottam" :(. Bocsi...

A program (.rar file) neve: James.Camerons.Avatar.The.Game.CRACK(PASSWORD IS PIONO)

Sajnos sehol sem találom, de lehet hogy ti szerencsével jártok...

2013. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!