Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pixel shader 2. 0. -at honnan...

Pixel shader 2. 0. -at honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pixel shader nem egy szoftver, nem lehet letölteni, azt vagy tudja a videokártyád vagy nem, ebben az esetben nem fog menni egy játék amihez az kell, venni kell új videokártyát.
2009. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de tele van a net vele hogy le lehet tölteni, és csak nem tudom hogy melyiket kellene. érdekes amit mondasz, ezen most meglepödtem. nekem laptopom van és abba sajnos nem lehet videokártyát venni ujjat, szoval akkor gépet kell cserélnem! köszi azért a választ!


üdv!

2009. máj. 28. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Videokártyát laptopba is lehet cserélni ahogy minden mást is, de elég furcsa ha a tiéd nem tudja, ennyire régi gép lenne? Milyen videokártya van benne? Amit letölteni lehet az nem a pixel shader hanem ahhoz program, beállítani, tesztelni lehet vele.
2009. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy bizonyos játék miatt kell nézd meg a rendszerkövetelményeit, benne van hogy milyen laptopokon fut, milyen videokarit támogat, ha neked nem ilyen van, akkor vagy veszel másikat vagy hagyod a fenébe. Mást nem tehetsz, letölteni nem lehet.
2009. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. máj. 31. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez majd segít!!!

[link]

2010. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 domakrisz válasza:
olyasmit nemlehet csinálni h van egy progi ami elhiteti ugymond a játékkal vagy a géppel h támogatja a pixel?
2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:
Ha lenne olyan progi ami virtualizálja a shader model-t, akkor ahoz olyan erős gép kellene amiből vehet 3 modern videokártyát! (H*lye egy config lenne erős gép gyenge videokari, sok pénzért)
2012. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rácz rikárdó válasza:
Én úgy tudom hogy a directx 11 tartalmazza.
2014. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!