Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni? All...

Honnan tudnám letölteni? All Points Bulletin

Figyelt kérdés
All Points Bulletin (APB) nem tudom mer néztem torrenteken de amiket leszedtem azt nemtudtam feltenni... vagy hol lehet megvenni és mennyiért? jó játék ez egyáltalán?
2012. jan. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyen játszható MMO játék


Innen tudod letölteni és ugyan itt regisztrálnod is kell ha játszani akarsz vele mivel ez egy online játék.


[link]

2012. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, tehát ezen sima játék nincs is csak online?
2012. jan. 22. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ez egy MMO játék amiben másokkal együtt tudsz játszani.2 oldal közül tudsz választani bűnöző és rendőr.

Bűnözöként lopni,robbantgatni,rongálni kell egy városban,rendőr játékosként pedig meg kell akadályozni hogy a bűnöző játékosok végre hajtsák a küldetéseket.


A küldetések után kapott pénzből tudod fejleszteni a játékosod ruházatát,fegyverzetét XP pontokkal pedig a képességeit.


Lényegében olyan mintha mint a Call of Duty Multy vagy Counter Strike csak ezt GTA szerű környezetben kell játszani a hivatalos szerveren amire regisztrálni kell.

2012. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!