Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lene a gondom hogy a...

Djking888 kérdése:

Az lene a gondom hogy a TheHunter nevű játékban nem kaptam registration codot ha valaki tud irja meg légy szive nagyon sürgős lene?

Figyelt kérdés
2.szeretnék magyar játékosokat barátként aki játszik irjon!

2012. jan. 21. 19:55
 1/10 anonim válasza:
Na ugyanez a gondom nekem is mer most letöltöttem a The hunter 2012-őt és ahhoz kéne az aktiváló kód.
2012. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ja

Te is the Hunter kedvelő vayg?

2012. jan. 27. 17:37
 3/10 A kérdező kommentje:

Na ha valaki tud kodot az irja le!

ksz

2012. jan. 27. 17:39
 4/10 anonim válasza:
jaa
2012. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TheHunter válasza:
Szerintem felesleges letölteni, egyszerűbb ha regisztrálsz a www.thehunter.com - on akkor legalább leis pontozzák a vadat amit lősz!
2012. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 banyák mihály válasza:
én regisztráltam a www.thehunter.com-on de nincsenek aktiv barátaim
2012. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok én játszanék de de nem tudok mert sehogy nem birom elindítani a játékot failed ezt írja.aktiváló kód nekem is jöhetne.
2012. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerettem volna játszani a játékkal, de nem megy.

Hiába indítom pár másodpercen belül azt az üzenetet kapom, hogy válasszak egy másik területet.


Baromi sokáig telepítette magát, aztán frissített is, majd megint jött egy patch. S még ez után sem tudok játszani.


Nos, nekem ennyi elég volt belőle.

2012. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sterilke112 válasza:
Sziasztok! Nekem annyi a gondom hogy hogyan lehet közelíteni távcsőn meg hogy hogyan szerzek olyan pénzt amivel tudok fegyvert venni meg hogy szerezhetek fegyvert? Aktiváló kód nekem nem kellett mert én netröl indítom a játékot. de viszont szerverre nem tudok csatlakozni miért? Aki lenne a barátom a játékban annak itt a nevem : Tomy445
2013. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hacker 00robi válasza:
Hát vankódóm de minek az? Regisztráj online vagy offline az online is ingyenes de egyjátékosnodba igy 1-weapon 1-ammo 1-weapontávcsö 1-távcsö 1-csalogató és pár ruhzat.De nekem van egy sajátkészitésü thehunter 2012 game amibe "allweapon,allanimal,allmap+newmap.3éve buherálom a játékot hogy offline modba is allmap,reservered-on vagy reservered-off-és sikerült.Editor arc+tab filék szerkesztése kell hozá tudás én programokat csinálok de ez engemis megfogot tehát arc-extractor utána tab-notepad++ ....Nézdmeg: indabox.hu/sb0RlN
2015. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!