Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bioshock 3 és a Bioshock...

A Bioshock 3 és a Bioshock Infinite az ugyanaz és ha igen akkor mikor jön ki ha van pontos időpont?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak az 1. és a 2.játszotam ki 2.tegnap pont.
2012. jan. 19. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nincs köze az előző kettőhöz.
2012. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megjelenés nincs még, csak annyi, hogy 2012.
2012. jan. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem tehát a lényeg hogy ugyan az a kettő.Köszönöm.
2012. jan. 19. 01:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ugyanaz, nem tudom ezt honnan vette bárki is.

Igaz, hogy a 3. Bioshock rész, de csak egy prequel, az előzmény meg sosem lesz 3.

2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mejik fog kijönni a 3. vagy az Infinite?
2012. jan. 19. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó istenem, most minek kellett megkavarni szerencsétlent :) Tehát volt a System Shock 1-2 még nagyon nagyon régen. Annak szellemi utódja lett sok sok évvel később a Bioshock. Ezt egy nagyon tehetséges kis csapat csinálta, az Irrational Games. Ezután ők elkezdtek valami máson dolgozni (ez lett az infinite), de a kiadó még akart egy kis pénzt belőle, tehát megcsinálta egy másik csapattal (2k Marine) a Bioshock 2-t. Érezhető is rajta szerintem, hogy nem az eredeti brigád csinálta. És most jön a Bioshock Infinite (újra az Irrational Games-től), ami a sorban a harmadik (a System Shock-okat belevéve, az ötödik), de ahogy írtam is nincs sok köze a bioshock 1-2-höz, egy világban játszódik, de ez időben előrébb van, mint a Bioshock 1-2, és az egész környezet más. Ezért is nem Bioshock 3 a címe, hanem Infinite. Tehát a franchise-ban a harmadik, viszont ilyen, hogy Bioshock 3, nem létezik. De biztos sokan hívják Bioshock 3-nak, kb ugyanaz a szint, mint az Assassins Creed Brotherhoodot AC3-nak hívni, a Revelationst pedig AC4-nek.
2012. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
OK,értem.
2012. jan. 19. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Én pont ezt írtam, nem tudom miről beszélsz, hogy "megzavartam" a kérdezőt.


Idézek az előző válaszomból:

"3. Bioshock rész" - ez ugyanaz, mint ez, amit te írtál:"franchise-ban a harmadik"


Viszont ez attól még nem a Bioshock 3.

Bioshock 3-nak, vagy bármilyen más játék X-dik részének azt hívjuk, ami sztoriban is folytatás.


Pl. Metal Gear Solid.

Van 1-2-3-4, meg pl. Peace Walker (hogy ne soroljam fel az összeset), ami hiába a legújabb, nem hívjuk 5-nek, senki sem, mivel sztoriban teljesen más, nem folytatás, hanem előzmény.

2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én értelek, de úgy néz ki a kérdező nem egy szinten mozog informáltság terén velünk, ezt bizonyítja, a válaszod utáni kérdése is :D
2012. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!