Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik talent jobb shamannak...

Melyik talent jobb shamannak egy 2v2 és/vagy 3v3-as aréna csoportba és melyik jobb 1v1-s pvp-ben?

Figyelt kérdés
Vannak haverjaim és velük szeretnénk kezdeni új karikat amikkel főleg a pvp területén szeretnénk érvényesülni?A felállás az warri/arms pap/discp és én sámánként csak nem tudom hogy a cement vagy az elemental dominálna jobban ebbe a csoportban, ha valaki tud konkrét választ írni azt kérem hogy érvekkel is támassza alá a véleményét.A másik kérdésem pedig az hogy melyik talent elemental vagy cement a jobb pl: DK, vagy Warri ellen de főleg a warri kéne mert azzal nincs elképzelésem sem,szóval kb-re mit kéne csinálnom ha elmental vagy ha cement lennék enniy a kérdésem a válaszokat köszönöm és bocs hogy kicsit hosszú.
2012. jan. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Eredetiattolfügg meik szerveren , eredetin .. vagy törtön , eredetin UH-dk , Holy-Pala , Arms-wari nagyonjó felállás ,


a Kérdésedre válaszolva : Elemen jobban jársz pvpzni , de az se lenne utolsó megoldás hogy te reston healelsz haverod meg shadowpapal-dpsel

2012. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. hát igen, a patchet is le kellett volna írnod.

2. tök mindegy h mit mondunk, mert ha nincs meg a skilled hozzá akkor mindennel csak égetnéd magad.

Próbáld ki h melyik illik hozzád a leginkább.

2012. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát eredetin tolom alapból csak úgy kérdeztem hogy mi lenne jobb csak nekem 85-sök azt mondták hogy cementel jobban járok mert azóta dumáltam párral és mondták hogy inkább az encha nah mind1 majd meg nézem melyik fekszik jobban de azért köszi a kommenteket..
2012. jan. 19. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz battle net ladderen cement sámánt , mert a cement tény hogy erös nemis kicsit , föleg a 4.2óta .
2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!