Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
2 éve meghibásodott a laptopom és most 2 év után megcsináltattuk és olyan mint régi korába , bár van pár időszaka amikor totál belassul ha több programot nyitok meg amire mintha régen nem emlékeztem volna . Szóval az lenne a kérdés h 2 évvel ezelőtt még totál akadozás mentesen ment a gépemen a wow , most 2 év után a catalysm van rajta és ha fővárosban vagyok mozdulni nem tudok úgy akadok . A gép hibája vagy a catalysmnak jobb videokártya kell mint a lich kingnek vagy a szerveren vannak túl sokan ? Amúgy ha 2-3 ember van rajtam kivül akkor egész türhető..
2012. jan. 16. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
( Úgy tűrhető ,hogy levettem a grafikáját low-ra ...)
2012. jan. 16. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
ez egy jel, h hagyd abba a wowozást!
2012. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kozmahun1 ***** válasza:
szerintem a net nek a CPU nak vagy a grafikus kártyának nem tudom pontosan enyiből.a géped rendszere mi?és a neted gyorsasága?
2012. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. nek , 2 év után pont ma kezdtem újra a wowot , 2. nak meg észrevettem h 60+ cpu-t használ amikor a wow el van inditva , amúgy meg 20-25 öt , illetve elég jó internetünk van szóval nem hiszem ,hogy ezzel lenne a probléma . De így ,hogy szinte mindent lejjebb vettem igy már küldizni tudok mert akkor egyáltalán nem akad de ahol sokan vannak ott igen :/
2012. jan. 16. 23:00
 5/5 anonim válasza:
-------->METINEZZÉ!!!!
2012. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!