Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Sims2be saját...

Bonasera kérdése:

Hogy lehet Sims2be saját várost létrehozni?

Figyelt kérdés

szóval: nem letölteni akarok egy már meglévő várost, hanem magam szeretném létrehozni.. az utakat, a domborzatot, a természeti adottságokat; mindent.^^ csak pölö az útra nem találtam ikont, vagy bármit, amivel lehetne csinálni..://

légszíí segítsetek.*w*


2012. jan. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor bekapcsolod a játékot és ott megjelenek a betöltés után a városok /alap: szépkellemes, veronaváros és odaát/ rá kattintasz a nyílra, hogy lapozzon és ott van egy újabb akkora "ablak" mind a városoknál és négy ház van rajta meg egy "+" jel arra rákattintasz és már egyenesben vagy.
2012. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, nem így értette sztem a kérdező... :) De sajnos én se tudom a választ, pedig érdekelne.
2012. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sims 2-ben szerintem nem lehet, de a sims 3-ban a világépítő eszközzel lehet!
2012. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a SimCity4...
2012. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sims 2-ben az utakat nem a dombokat stb. nem lehet ,,megépíteni", csak a meghatározott várostípusok közül választhatsz, ha új várost szeretnél létreozni. Csak a fákat, hajókat, szivárányt, ilyesmiket tudsz lerakni:)
2012. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!