Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy mentsem el a játékot?...

Hogy mentsem el a játékot? Sims3 Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek légyszi az a baj hogy pl.: Van egy család 2 szülő születik egy gyerekük felnő és külön akarom költöztetni a szülőktől. Elköltözik, számítógépen "keres egy saját lakást" eddig sima ügy! Rámegyek arra az opcióra hogy legyen ő az aktív háztartásom játszok vele tovább elmentem és ha megint játszani akarok csak akkor már a szüleivel nem engedi, eltűnnek! Mert ugye a nevük ugyan az és a játék arra ment rá a szüleit meg már nem mutatja a mentett játékok között csak a gyereket! Ha meg rá megyek arra hogy új játék akkor mutatja az egész várost de ott sem birom kiválasztani őket mert én csináltam a családot és az alap játékba ugye csak azok a családok vannak amik a játékhoz voltak! Remélem értitek mit akartam ebből kihozni! Köszi előre is!
2012. jan. 15. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor elköltözteted a gyereket, ne a mentésre, hanem a mentés máskéntre menj, és akkor külön elmenti azt a játékállást, amelyikben a gyerek van egyedül. A másikban pedig a gyerek még a szüleivel lesz, de onnan kirúghatod a gyereket, és maradhatsz a szülőkkel. Egy mentésen belül csak akkor tudsz visszamenni a szülőkhöz, ha a városszerkesztő módban aktív háztartást váltasz. Remélem, érthető, de nyugodtan kérdezz, ha nem! :)
2012. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen értem amit írtál! Nekem nem sikerült úgy se h város szerkeztő módban váltani aktív háztartást mert le fagyott a játék olyankor :O Nem tudom miért! De így már akkor remélem jó lesz! Köszönöm a választ!!:) Nagyon sok simemet el vesztettem ez miatt,de mostmár jó lesz... :)
2012. jan. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!