Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyibe kerül egy olyan...

Dancsahan kérdése:

Mennyibe kerül egy olyan laptop amin fut a cod modern warfare?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy laptopot és nem tudom hogy mennyit szánjak rá mert szoktunk haverokkal lan kábelen keresztül játszani.

És nekem már alapnak számít a laptopom és azt mondták hogy játszunk a cod moern warfare-ral.


2012. jan. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a cod mw nem egy nagy gépigényű játék. egy 90-100 ezres laptop (de lehet ennél olcsóbb is) simán elviszi. enyém 140 ezer volt és maxon viszi szaggatás nélkül.
2012. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az zsír

tudnád írni milyen gép vagy mit tud?

2012. jan. 14. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
huh akkor eléggé le vagyok maradva ezzel (igaz, most akarok venni egy 150000-es PC-t; azaz BF3 ultrán remélhetőleg :D) hogy a CODMW-t asztali PC-men olyan 100 fps-el viszi minimum grafon :DD
2012. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a cod 4 szerintem nem egy nagy "játék" gépigényre gondolok de úgy 2 gb ram 512 mb vga 2-3 magos proci megy simán maxon
2012. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!