Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség kéne! Nem tudok...

Segítség kéne! Nem tudok törölni egy játékot. [többi lent]?

Figyelt kérdés
Szóval felraktam egy játékot (még régen) és aztán letöröltem, de nem a vezérlőpultból. Most amikor le akarom törölni, azt írja ki, hogy a művelet végrehajtásához nincs elég hely, kérem szabadítson fel némi helyet és próbálja meg később. Mi lehet a baj?
2012. jan. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy tele van a lomtárad. a lomtárad az ahova azok a programok kerülnek,amiket kitöröltél. erre azért van szükség, hogy ha valamit véletlen törölsz, akkor az ne vesszen el. A lomtárat megnyitod, és néhány programra rákkattintasz a jobb oldali egérgombal, majd a "törlés" re kattintasz. nem árt most így egy kicsit többet törölnöd mert gyorsabb lesz a géped, és nem kell minden nap megnyitnod a lomtárat.

hát ennyi, bocsi ha rosszul mondtam , windows 7 em van, de aszthiszem windows xp-n is így megy.

2012. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is windows 7-em van, nem a lomtárral volt baj, hanem mással, de megoldottam. =) azért köszönöm.
2012. jan. 12. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsmit :D örülök h megoldottad :))
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!