Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vki tudja a megoldást az mw3...

Vki tudja a megoldást az mw3 connecting to online services problémára?

Figyelt kérdés

Lezsedtem a reloaded verziót plusz még a hiányzó fájlokat.Minden oké vele de amikor rámegyek arra h play kiad egy olyan üzenetet h connecting to online services aztán meg azt a hibaüzit h az mw3 szerverek nem elérhetők próbáljam meg később.FONTOS!!!!! Ha vki tudja a megoldást írjon előre is 1000 kösz.

Utóirat:A "vegyem meg" típusú válaszokat kérlek mellőzzzétek és az hogy a játék nem steam-es csak a reoladed verzió plusz a hiányzó fájlok.


2012. jan. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
gameranger
2012. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt nem vágom bocs mert csak 1 szóval válaszóltál pls fejtsd ki
2012. jan. 11. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egyszerűség kedvéért mostantól csak GR-nek fogjuk emlegetni. A GR a legegyszerűbb módja annak, hogy online játszhassunk barátainkkal. Ingyenesen letölthető mind PC-re, mind MAC-re. Amit a program kínál: több mint 600 online játék és demo, amelyet a világ bármely részén élő barátunkkal tudunk élvezni. Olyan egyéb funkciói vannak, mint chat, barátok felvétele és ranglisták állítása.


A programot 1999-ben Scott Kevill készítette MAC-re, azonban 2008 óta PC-n is használható.


A GR használatához nem kell mást tenni, mint letölteni a programot INNEN, majd felinstallálni és regisztrálni. A szoftver magyarul nem tud, kis angol tudás nem árt.


Jó szórakozást, a későbbiekben itt fogunk értesíteni titeket, ha a játszható gamek listája bővül, illetve versenyeket is kívánunk szervezni.


Telepítési problémák esetén írjatok kommenteket!



Nemtom hogy játékodat ^Támogatja e?^ De nehogy már nekem kéne megnéznem :P

2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem már megnéztem de thx a segítséget és véletlenül nm tudsz vmi más megoldást =(
2012. jan. 11. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem tudsz Angolul.

Lehet it találasz mególdsát.

2012. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt csak az a gáz h a játékom nem steam-es
2012. jan. 11. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ténleg gáz.
2012. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint sokszor mondják... MEG KELL VENNI.... Én régebben próbálkoztam ezzel a letöltögetőssel és progikkal de nagy része vírus vagy kamu....Én úgy vagyok vele hogy amit nem veszek meg azt csak a single miatt szedem le
2012. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Üdv!

Ugyanaz a probléma!"Connecting to online services".Eddig ilyen bajom nem volt csak az elmúlt 2-3 napban.Pedig az én játékom eredeti.

2012. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!