Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy a flashelt...

Miért van az hogy a flashelt Xbox 360 konzolom a Verbatim lemezt lejátssza a TDK lemezt meg nem akarja beolvasni?

Figyelt kérdés

Olyanok ne írjanak akik azt fogják írni hogy :nem igaz hogy nem tudsz pár ezer forintot kiadni játékokra ....képzeljétek el hogy nincs lehetőségem játékokat venni.


Előre köszi a válaszokat.


2012. jan. 11. 05:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

"képzeljétek el hogy nincs lehetőségem játékokat venni. "

És arra kényszerít valaki, hogy konzolt vegyél és játsszál?

Vannak más, olcsóbb hobbik is, amikhez TDK lemez sem kell, tehát kevesebb gondod is lehet velük. :)

2012. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nehogy már azt mond nekem hogy ennyi luxust nem engedhetek meg az életemben.Nagyon vágytam egy konzolra ismerősömtől baráti áron kaptam. Innentől kezdve CSAK olyan írjon aki nem az életembe akar beleszólni hanem segíteni szeretne a problémámmal kapcsoltban!!!!


Köszönöm!

2012. jan. 11. 10:41
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de én úgy tudtam, hogy a luxus attól luxus, hogy sok pénzbe kerül...

A vasutasok sem járnak BMW-vel...

De ettől még el tudnak jutni A pontból B-be olcsóbb alternatívával is.

Szóval tök jó, olcsón szereztél egy konzolt ismerősöktől, legalább több pénzed maradt játékokat venni.

[link]

Nagyon olcsón megtalálható mindenféle játék, és még csak a TDK lemezekkel sem kell bajlódnod, garantáltan működni fog mindegyik.

Szívesen.

2012. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De utálom az ilyen gyökereket...majd ha minimálbérből lehet játékot venni,veszek. Addig széjjel töltöm magam ingyen ..akinek nem tetszik beveheti...

Jár a szájuk de az szüleiktől könyörgik a játékokat.

2012. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"majd ha minimálbérből lehet játékot venni,veszek. Addig széjjel töltöm magam ingyen ..akinek nem tetszik beveheti... "

1. Senki nem kötelez rá, hogy minimálbérért dolgozz.

Lehet tanulni, lehet jobb munkát keresni.

2. Senki nem kötelez rá, hogy játssz. Lehet focizni, lehet tévét nézni, ki lehet menni túrázni, mind jóval olcsóbb.

3. Az ember arra áldoz amire akar. Nagyon kevés pénzt is be lehet úgy osztani, hogy jusson az ember hobbijára is.

(És amíg lopod a játékokat addig ez nem hobbi, nem vagy se játékos, se gamer, se kocka, csak egy kis olcsójános.)

Innentől kezdve meg senki nem kíváncsi rá mennyire büszkék vagytok, hogy megtudjátok nyomni a download gombot, ezzel le-szarva például a fejlesztőket, akik nektek csinálják a játékokat, és senkit nem érdekelnek a "nem működik a 40 forintos dvd-m, most tényleg muszáj 50 ft-osat vennem?" jellegű problémáitok, oldjátok meg, ahogy tudjátok.

2012. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megoldjuk! Megveszem a lemezt 100ft-ért és működik. A fejlesztőknek meg köszönjük...Nem olcsójánosság,de ha van lehetőség nem pacsálom ki a lóvét ugyanarra...másrészt Te engem ne küldjél focizni.elmúltam 30 éves,viszonylag jól keresek,de másra költök inkább...nem tudom miért fáj ez valakinek
2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk megnézném az ilyen olcsójánosozóknak hány darab eredeti zenei cd-jük van otthon...és mondhattok amit akartok.
2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"viszonylag jól keresek,de másra költök inkább"

Sajnos ez a még szánalmasabb verzió...

Zsidó vagy, mi?

2012. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem zsidó vagyok te szellemi toprongy,hanem van családom akire inkább költök. Egyébként ha zsidó lennék se szégyellném,ellenben azt k@rvára...gyötrelmesen röstellem hogy magyar vagyok....Hány éves vagy hülyegyerek 18?

Anyáddal beszélgess így te kis majom.

2012. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"gyötrelmesen röstellem hogy magyar vagyok"

Egyre csodálatosabb embernek tűnsz.

2012. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!