Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leglább a Battlefield 3-al...

Leglább a Battlefield 3-al lehet multiban jtszani, hamár a CoD MW3-al nem?

Figyelt kérdés
Természetesen letöltött verziós BF3-al. Esély sincs, hogy kipróbáljam mielőtt megvenném és aztán megbánnám, mert nem tetszik.
2012. jan. 8. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg youtubeon, hogy milyen a játék multija, rengeteg videó fent van. Aztán ha tetszik, akkor megveszed, ha meg nem, akkor nem.
2012. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tört BF3-mal sem lehet multizni. Ez a mai világ, ha játszani akarsz, akkor a torrent a múlté.
2012. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem egészen, mert néhány játéknak elég jó a single player része. Például Mass Effect, Tomb Raider stb....
2012. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak mondom, hogy a gta 4 is tetszett youtube-on meg a cikkekben, de mikor játszottam... nem is bírom eladni, pedig még talán fele árát sem kérem érte.
2012. jan. 8. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ez így..... Én megvettem az MW3-at megjelése napján....(PC) Most is játszok vele és azért mert a MW2-t és a Black Opsot sem vettem meg ezért ki KELLETT próbálnom a nem tört multit de azért kiegészítőkért nem éri meg..... De BF3at sem akarom kihagyni ezért azt kiegészítőkkel együtt fogom megvenni.....
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazából, ha jó géped van és visszi a BF3-t lag, meg más egyébb probléma nélkül minimum "medium" grafikán, akkor érdemes megvenni, hogy tudj multizni, mert én szerintem a világ edigi legjobb és legélethűbb játék. (Először probáld ki a tőrt verzióval a singleplayer és utána, ha tetszik vedd meg, ha gondolod.) Ez talán a leglogikusabb megoldás.
2012. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!