Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó fps-eket vagy tps-eket...

Cipiko22 kérdése:

Jó fps-eket vagy tps-eket keresek x360-ra?

Figyelt kérdés
olyanokat mint gears of war , mw3 stb.
2012. jan. 8. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

attól függ mit akarsz, ha a multiban akciódúsABBAT akk a cod, ha a nagy pályákat, csapatmunkát akk a bf3, de a bf-nél sokkal tovább tart a multi végigjátszása ( rangok, fegyverek megszerzése) mint a cod-ban, eért én a bf3-ra szavazok

aki meg azt írta hogy a cod-ban azt eléri 10min alatt amit a bf-ben háromnegyed óra alatt, annak egészségére, nem az a lényeg hogy 1 nap alatt mindene meglegyen, hanem hogy jó legyen a játékélmény stb.

2012. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, tényleg 14 év alatti a legtöbb játékos.Tényleg vannak gyökerek,de főleg ps3mon és én azon játszom.Például xboxon szerintem több a 14 év feletti.De én ha codozok(mostanában skyrimmmal játszok) akkor általában haverokkal, és max ott gyökérkedünk.Meg most olvastam gyk-n valahol:,,hazaérsz és éhes vagy.Vagy összedobsz magadnak egy szendvicset, ami pár perc alatt megvan, vagy csinálsz valami meleg kaját(pl csirke), ami több óráig is eltart, viszont a végén finomabb lesz mint a szendvics.Ebben az esetben a cod a szendvics, a battlefield a csirke'':DD kb..szentem tökre igaz:))
2012. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!