Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet GTA San Andreasban...

...:::DaViD:::... kérdése:

Hogy lehet GTA San Andreasban felszedni egy csajt?

Figyelt kérdés
Találtam egy csajt amelyik fölött volt egy kék nyíl és oda mentem hozzá, beszéltem vele és a csajom lett, de nekem az nem felelt meg, mert messze volt! És egyáltalán lehet az utcán sétáló lányokkal össze hönni? Vagy hogy megy ez? Még mielőtt megkérdeznétek, nincsenek e féle gondjaim a valós életben!
2012. jan. 8. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utcán sétálókat nem tudod felszedni. Autóval ha este járkálsz az úton, a járdán meglátsz egy k*rvát, dudálsz neki, beszáll, elviszed egy nyugis helyre, a többit úgyis tudod.
2012. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PErsze, ez eddig is meg volt, de barátnőt hogy lehet szerezni?
2012. jan. 8. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a történet során kapsz, pl az elsőt egy küldetésben, másdikat egy kis faluban járkálva fogod megtalálni, egy falat fog lövöldözni
2012. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg 6 csajod lehet összesen, mind a 6-ot kékkel jelöli ha meglátod őket, de a legtöbb k.va messze van egymástól, úgyhogy nem te döntöd el kik lesznek a csajaid. Egyébként a legtöbb csak egy büdös kis ribi, mert csicskáztatnak, és az elején fikázzák a kinézeted, ha nem elegáns ruhában mész oda. Valamelyiknek nyurga leszel, valamelyik aszongya hogy kokszos vagy, egyik túl soványnak tart stb. Na hajrá!
2012. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az amelyik a falat lövöldözte annak túl kigyűrt voltam, a többinek túl sovány, de meghíztam a másikat meg lelőttem mert felhűztam magam:D
2012. jan. 9. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
XD, egyébként nekem mind megvolt, a lőddözőset úgy szedheted fel, ha kicsit várod hogy lemenjen az izmod, és Max-ra viszed Denissel a kapcsolatod, mert akkor kapsz tőle egy ilyen stricis öltönyt, ami utána be fog jönni neki, él fel tudod majd szedni. De látom nálad már késő XD
2012. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy küldetésben fogod megkapni az elsőt.Én szétlőttem.
2012. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDD Micsoda úriember!!!! XDDDDDDDDDD
2012. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!