Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudnám letölteni ezt?

Honnan tudnám letölteni ezt?

Figyelt kérdés

Androidos telefonomra szeretném letölteni a "worms" nevű játékot (mindegy hogy 2010, 2, vagy armageddon) kerestem is az android market-ben de csak egy fizetőset találtam, 510 Ft-ért de azért ennyit nem szeretnék fizetni egy játékért és bankkártyát is kell hozzáadni, ami nekem nincs de ennek ellenére szeretném ezt a játékot. Honnan tudnám letölteni android marketen kivül, vagy ha ott akkor mire keressek rá?

Előre is kösz a válaszokat! :)


2012. jan. 7. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákeresel Apk fájlként arra a játékra amit akarsz (de a pontos nevére) letöltöd ráteszed telódra fájlkezelőben megkeresed feltelepited és ott letölti az adatokat wifi vel vagy egyébb mobil nettel

Ha viszont nincs se Wifid se mobil neted le lehet tölteni a data fájljait és ezeket be kell másolni a feltelepitett játék mappájába és már megy is.

2012. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segitettél :) ugyan én ehhez nem értek de van ismerősöm aki simán megcsinálja ezt nekem.
2012. jan. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!