Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbitban hogy lehet...

Dancsahan kérdése:

Darkorbitban hogy lehet gyorsan sok kreditet szerezni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 20:10
 1/6 anonim válasza:
fejleszd ki a laborod, és küldj a hajódba nyersit és add el!Vagy menny fel ×7 vagy ×8 ra lőni lin -t vagy lont!
2012. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól figyelj !


Tapasztalatból mondom, amit most írok.

A játék elején kapsz egy liberator cirkálót.Ezt nem érdemes sokáig megtartani, amikor meg csináltad a kezdő feladatokat akkor vegyél egy nostromo űrhajód, és jól szereld fel. Ezután törekedj arra, hogy ért el az 5. szintet. Ha megvan, akkor csináld meg a "Nyersanyaghiány" küldetést. Ez 750 ezer tp-vel jár. Ha megvan,akkor érd el a 9. szintet, és csináld meg a 4-4 PvP csillagtérképen lévő "Halálfutás" és "Hív a messziség" küldetést. A kapott jutalomból vegyél aukción egy leonov űrhajót. Ha megvan, akkor vegyél 5 flax drónt, ezeket fejelszd fel 6 os szintre, és add el majd megint vegyél 5 darabot. És ezt sokáig.

Am, azért csak 5 darabot, mert a 6. már bukás. 6-os szinten a flaxek 2 milliót érnek. Ez 5 darabnál 10 millió kredit. De még vissza kell venni az 5 darabot, ami 3.2 millió kredit, végeredmény : 7 millió haszon.

Az 5. flax 1.6 millió kreditbe kerül. A 6. már 3.2 millióba kerül, és 2 millióért adod el. Tehát 1.2 millió bukás.

Ez a taktika a leg hatásosabb.


Én 16 szintű 8 Iris drónos Goliath vagyok. Én is így lettem fullos...

2012. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

töltsd le azt majd sok credited leszXD

2012. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kredtije sok lesz, csak kari nélkül nem hiszem h sokat ér vele xD
2012. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 corvettedvd válasza:

En is irok: en tabletten licitalok es keddtol p. Ig naponkent 1 orat jatszok, 1. Vegezz egy szerver tesztet (en nem mondom meg, melyik szerveren jatszok, mert akk mindenki odajon ha ezt lassa, szoval mindegyik szerveren a REGI LICITeket nezzed es ahol a legolcsobb oda menj) en 1 orat jatszodtam kezdesnek es abbol 2-3 nap alatt lett 30mill!!!! Pedig nem jatszok nagyon!!

Szoval licitalj a bovito 2, 3, 4, celzo cpu 2 es a tokeletesitett ugras cpu-ra

Bovito cpu 4 = 1.250.000k

Bvt cpu 3 = 750.000k

B c 2= 375.000

Celzo cpu = 500.000k

Tok. Ugras cpu = 175.000k

Ezeket add el es orankent 1-2 mill kreditet kapsz

TIPP: AZ UTOLSO 1 PERCBEN LICITALJ MIND AZ 5-RE

NEKEM 2 HET ALATT VAN:


GOLIATH

8 FLAX(OSSZ 30 MILLIOERT NYERTEM)

4 LF3 (EGYET NYERTEM 70000KERT)

4 MEGHAJTO (OSSZ 600 KREDITERT NYERTEM)

ES A CITADEL, AEGIS, SEPRHEAD AZ EN SZERVEREMEN VASARNAP ESTENKENT(CSAK 1SZER LATTAM A REGIEKNEL) CIT: 50M KREDIT, SPER: 30M KREDIT, AEGIS MINDIG 200-400 M KREDIT

OLCSO A SZERVER LICITJE!!!

2015. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 corvettedvd válasza:
Bocsanat 8 iris nem flax
2015. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!