Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass effect végén mikor...

A Mass effect végén mikor választhatunk kit szeretnénk a Tanácsba küldeni Udina nagykövetett vagy Andersont a döntésünk nagyban befolyásolja 2 rész történéseit?

Figyelt kérdés
Feltéve ha átviszem az első rész mentéseit.Spoiler nélkül ha kérhetem.
2012. jan. 5. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Befolyásolja egy kicsit is?
2012. jan. 5. 23:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen, persze, hiszen az lesz a nagykövet, akit választottál. De a 2. rész eléggé másról szól, mint az 1., a Citadella és a council háttérbe szorul a történet szempontjából, de nem mondok többet, te kérted, hogy ne spoilerezzek, meg nem is akarok. Amúgy már túl vagyok 6 végigjátszáson az első és második részből is, és az az érzésem, hogy nagyon sokminden csak a most megjelenő 3. részben fog lecsapódni.
2012. jan. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én most játszóm negyedszere az első részt de eddig mindig Udinát választottam, a második részt 3-szor vittem végig és gondoltam meg kéne nézni mi változik ha Andersont választanám.Amúgy én is úgy érzem 3.-részben lesznek a legnagyobb fordulatok, közeledik a megjelenés úgyhogy nekiálltam többféle mentést gyártani.
2012. jan. 6. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Rohad jó lenne ha a mass effect 3 petíció sikerülne mert állítólag abban lessz jelentősége az egy és a kettőben lévő döntéseidnek ... ha a petíciót nem írtad alá akkor tessék. :
2012. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miről szól ez a petíció? Egyébként a link rossz, vagy valami van vele.
2012. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja én már rég aláírtam de az EA bejelentette hogy a kelet-európai régió nem kap honosítást sajnos :( mindenképp angolul kell játszanunk.De én szerencsére folyékonyan beszélek angolul.
2012. jan. 11. 22:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak a mentések is kompatibilisek legyenek a angol verzióval.
2012. jan. 11. 22:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Akkor ez engem mondjuk nem nagyon érint, mert konzolon tolom, ott meg nincs magyarítás, az angolom meg amúgy is elég magas szintű. De remélem a mentésekkel tényleg nem lesz gond, mondjuk nem hinném, hogy a szövegfájl befolyásolná, meg amúgy sem, több ezer ember szívná meg ezzel, nemcsak itthon.
2012. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!