Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a pokoli szomszédok...

Nem megy a pokoli szomszédok 3-4 mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a hiba van mind2-nél csak egy kis külömbség van. Belépek a játékba a kds4.exe-n keresztül majd elöjön a menü start és indulna el a játék majd 2 darab hibaüzenet tele kinai erthetetlen irással majd a végire egy sima hibaüzenet a kds4.exe hiba.Na ez a pok.sz.3-nál van.A 4 nél ugyanaz a baj csak ott kds3.exe hibával dob le valaki tud segiteni?
2012. jan. 5. 09:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es a kds4.exe-n keresztul a menube lepek be nem a jatekba mar csak azert mert elirtam es sokan csak kritizalni irnak valaszt...
2012. jan. 5. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs .... Telepítsd újra és ha úgyse megy akkor szedd le torrentel mert az a legegyszerűbb és a becsületeden sem esik csorba mert már támogattad vásárlásoddal a készítőket :)
2012. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a játékot letöltöttem volt nem megvettem :D.Dehogy támogattam nem vettem meg ezt torrentel tölöttem le...Am ezen a gépen tesztelve van nem megy egy régi géepemen ugyanaz a hiba unokatesomnit ugyanaz a hiba és van egy uj gepunk azon megy. Furcsa nem?Ezt bar igaz valaki iso.-ba csinalta valami joco es nem tudom valahogy ugy telepitette amit csak az uj gep visz vagyis ugy ertem hogy az o gepje eros volt es ahogy neki volt telepitve ugy toltottem le es igy nem megy gyenge gepekken csak kemenyeken vagyis ami olyasmi mint az ove sztem ez a baj.. oszt nem tudom na nem vok szaki xD
2012. jan. 6. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali. Sikerült megoldást találnod a hibára? Mert nálam ugyanez van!
2012. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!