Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet enni a minecraftban?

Hogyan lehet enni a minecraftban?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogyha már vadásztam meg minden van is hús akkor mit kell csinálnom hogy megehessem?Tüzet kell rakni és megsütni? vagy csak símán rá kell valahogy kattintani?
2012. jan. 3. 14:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis kezdő vagyok nem tudom miket kéne csinálni hogyan kell építkezni stb... Valaki segítene vagy mit miből kell csinálni hogyan kell fátvágni stb...
2012. jan. 3. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

h t t p://www.minecraftwiki.net/wiki/Minecraft_Wiki

Itt minden le van írva a minecraft-ról ami csak szükséges lehet. (Sajnos csak angolul.)

Visszatérve a kérdésre húst lehet enni amit akkor kapsz ha kinyírsz egy állatot (nem bárányt). Meg lehet enni még dinnyét, tököt, almát, aranyalmát.

2012. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Hosszú jobb klikk amikor a kezedben van.
2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első!

Le lehet fordítani magyarra! :D

Kérdező!

Írj nekem nyugodtan levelet, én segítek IMÁDOM a Minecraftot és elég jól játszom már benne.


A Linkek:

[link] (Barkácsolás)

[link]

(Blokkok)

[link] (Tárgyak)

[link] (Mobok)

[link] (Környezet)


Alul tudod váltogatni! Ha alul nincs semmi menj vissza, és lesz! Ha a betűje piros a(pl)tárgy nevének akkor nincs leírása!


Remélem segít!

2012. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb klikkel tudsz enni.
2019. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!