Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kijött PC re a 50 Cent -...

Kijött PC re a 50 Cent - Bulletproof, vagy a Blood on the Sand?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Platform(s)

PlayStation 3, Xbox 360


[link]

Platform(s)

PlayStation 2, PlayStation Portable, Xbox

2012. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ezek szerint nem :S én is átnéztem a wikit de nem mindig hiszek neki és reménykedtem hátha... :S
2012. jan. 3. 02:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A wiki-t ezrek szerkesztik, és ellenőrzik egymást, ezen felül minden állítást egy forrással bizonyítani kell, és csak akkor kerül ki a cikk, ha ez meg van erősítve.

Nem szentírás ami ott van, de egy ilyen témában még meghamisítani sincs értelme az információknak, és általános információszerzésre az oldal hasznos.

2012. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa... am tudom nem illik ide de pl. régebben füveztem és elég sok baromságot írnak a fűről ott pedig az egy egészséges dolog.. ez csak egy példa :D csak akkor zavarodtam össze mikor láttam h games for windows logo van az egyik ilyen játék borítóján de ezek szerint mixelt kép.. éljen :S
2012. jan. 5. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
sajna bizony nem jött ki pedig jó lett volna :(! viszont ha elég erős géped van akkor tudsz játszani a bulletproffal ps2 ill. psp emulátorral(utóbbi nem biztos h van de nézz utána,de ps2 emulátor az biztos van csak erős gép kell hozzá)a blood on sanddel még egyenlőre nem tudsz mert nincs se x360 se ps3 emulátor
2012. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!