Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Medieval 2 Total War-ban...

A Medieval 2 Total War-ban hogyan kell egy néppel, országgal szövetségre lépni?

Figyelt kérdés
a diplomatával már próbálkoztam, de mikor kijön az az ablak, nincs olyan h szövetség létrehozása, vagy ajánlása.a viszonyom az országgal is tökéletes.Kérlek segítsetek!!!

2012. jan. 2. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor azzal nem tudsz szövetséget kötni.Nekem is volt már nem is 1 ilyen gondom.A Magyarokkal vagyok most éppen.Szövetséget akartam kötni Skóciával és nem lehetett.Pedig nagyon jó volt a viszony.
2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az kár...de lehet, hogy a diplomatám nem elég képzett.
2012. jan. 2. 16:52
 3/6 Hannibál185 válasza:
van olyan szövetséges egyik félen, amellyel a másik fél harcol valszeg, de nem biztos
2012. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

küldj hozzá hercegnőt hogy vegye feleségül a király vagy a herceg vagy az ő hercegnőjét adasd hozzá a tiedhez akkor szövetségesek lesztek és akivel ő szövetséges te háborúban állasz béke lesz automatikusan... de egyébként felesleges ez a szövetség dolog a mesterséges intelligencia egyenlő a nullával mert akármilyen jó a viszony akármilyen erős a szövetség ha szomszédok lesztek akkor tuti megtámad a szövetségesed olyan még nem volt eddig, hogy ne tette volna meg...


akkor nem teszi meg ha a hozzá közelebb eső városod tele van helyőrséggel... de ehhez ugye meg nem kell szövetség alapból nem mer támadni ha úgy érzi hogy erős vagy és hirtelen ebben az 5 percben nem tudna lenyomni... mert lehet 5 kör múlva elpusztítod végleg, de a mesterséges intelligenciának ez vmi mazochista öröm kib*szik veled 3 percre aljasul betámad még ha szövetségesed is aztán te elpusztítod... ezt az óriási hibát mind a mai napig nem tudták a kijavítani a total warosok pedig ez nagyon nem is az h zavaró de egy óriási hiba ha a valóságot vesszük alapul...


a diplomácia komolyan egy halál az utolsó városánál voltam Rome pl és mondom vazallus aszonnya: NEM! BÉKE és adjom oda ezt ezt ezt meg ezt a várost meg fizessek neki 30000 vagy még több dénárt mondom WTF? mi ez? ráadásul úgy követelőzött h katonája is alig volt... de ugyan ez volt a medivalba is

2012. máj. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak az elején kötök békét a szomszédokkal addig míg nem lesz biztosa gazdaság meg a hadseregem.Aztán szépen egyesével kiirtom őket.
2012. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is..:PP
2012. máj. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!