Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud a World Of Tanks-ba...

Valaki tud a World Of Tanks-ba működő aranyhacket és kredit hacket?

Figyelt kérdés

2012. jan. 1. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Tanulj meg játszani és ne csalj.

Most jó kedvemben vagyok és nem küldtelek el a rákba...

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj tudok játszani és van több jó tankom csak sok idő kell hozzá ami nekem nincs ugyhogy te fogd be a szádat szerintem te ha játszol egy low tankod van mert te is az vagy
2012. jan. 2. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ku+solj k+csög játsz az alsó ligában ott az számit mennyire tudsz.........messze az egyik leg játékosbarátabb játék és pont ebben akarsz csalni.............
2012. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha találsz is hacket és ugy látod h megnőtt az aranyad vagy a kredited akkor is ugyanannyi pénzed marad mivel ez egy szerverrőpl meg nem a te gépedről vagyis nem a géped a meghatározó hanem a szerójuk amit egy kicsit nehezebb feltörni..
2012. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak olyan program van amivel megpróbálják kihúzni belőled a bejelentkezési adataidat inkább hagyd rá a keresést...
2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!