Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tölt be nagyon lassan...

Miért tölt be nagyon lassan az Elder Scrolls IV Oblivion? ( PC )

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt még semmi baja nem volt.

Tökéletesen futott magas grafikán is, és nem volt semmi töltési probléma.

Most viszont nagyon nem akar tölteni.

Driverek frissítve vannak. Azon gondolkoztam hogy újra telepítem a windowst, de ha van valami ötletetek akkor legyetek szívesek irjátok le.

Már rákerestem a dologra de csak olyanokat találtam ahol XBOX-on volt probléma.



2011. dec. 30. 18:05
 1/3 yuda ***** válasza:

Ha egy hónap ezelőtt jó volt, gondold át mi történt azóta.

Valamit esetleg letöltöttél és azóta van?

Töröld és próbáld ki anélkül.


Persze a te döntésed, ha gondolod telepíts egész új rendszert, de előtte kiszűrhetnéd, hogy csak ez az egy játék lassult be, vagy minden más is.


Ha kizárólag ez az egy játék, akkor abba keresd a hibát,végső esetben uninstallálod, újratelepíted.


Ha minden belassult, akkor indíts mondjuk egy víruskeresést.. . .töredezettségmentesítést, rendszer visszaállítást utolsó jó működés időpontjára...stb.


Utoljára írom, de az is lehet, ha új drivereket telepítettél, mert néha csak a régiekkel működnek együtt, de azt is visszaállíthatod. Szokták mondani, hogy az újak tudják azt, amit a régi driverek, de ez nem igaz minden esetben.Próbáld ezt is ki.

2011. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A driverekkel kicsit mondjuk szórakoztam, lehet azzal van a baj.

Más játék is lassult, pl.: GTA San Andreas. Max grafikán játszottam vele, élsimítás is bevolt kapcsolva maxra és futott. Most már kicsi felbontás, élsimítás nélkül,alacsony grafika. Csak így megy.

2011. dec. 31. 01:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szorakoztál a driverekel és mért töbel?

csak vga drivert firisteted nem?

letörlöd a vga drivered ujraindit

leszeded legújabat és normâlisan felteszed

vagy a régebit amiveĺ jól ment

directx et meg websetupal felfrisited ha nincs

mi kel még? hogy szorakoztâl vele? hivatalos

nvidia vagy ati oldalról kel a driver a te windows odhoz való egyértelmü mikor kiválasztod

telepitéskor meg csak telepítö fut es ujrainditod mikor kész ha nem kérné akor is

persze mevvárma még feltelepült

mi volt a gond?

2011. dec. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!