Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Godfather 2 mi lehet a hiba?

Godfather 2 mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

A gond az hogy a játék azt az üzenetet dobja hogy nem elég a minimum rendszer követelménynek a laptopom.


Intel core i3 2.40Ghz

4Gb ram

Ati mobility radeon hd5470 512mb


nem értem mi lehet a gond ha egyszer bőven elég lenne, szerintetek a laptopot nem csípi? Patch van hozzá?


2011. dec. 28. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Laptopon nem minden játék megy el. Esetleg patch,de ha nem lesz jó akkor felejtsd el.
2011. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzsugaswily ***** válasza:
ez igyvan ! jól mondta elözö válaszoló, mert tesómnak is van laptopja most kapta és egyáltalán nem visz el minden játékot 5 játékkal pobálkozott 1 et vitt el! szval sztem a laptopod tökéletes a játékkal lesz gond!
2011. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja sejtettem, de azóta elcseréltem neten a mafia 2-re :D ez is jó játék bár kíváncsi lettem volna rá :(
2011. dec. 30. 15:58
 4/5 Dzsugaswily ***** válasza:
hát a godfather 2 vel gameltem már nem olyan jó mint a maffia2!! :)
2011. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mafia 2 elég jó játék! Adott első napon 3 óra játékélményt! :) Bár kicsit rövidnek tűnik de állítólag vannak DLC-k.
2011. dec. 30. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!