Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tud-e valaki CoD2-höz egy...

Demiirjak kérdése:

Tud-e valaki CoD2-höz egy aimbotot?

Figyelt kérdés
aki tud egyet pls küldjön linket

2011. dec. 26. 16:13
 1/6 Randy Orton ***** válasza:
65%
Anèlkül low vagy
2011. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem link kell te ****
2011. dec. 26. 16:19
 3/6 A kérdező kommentje:
-.-
2011. dec. 26. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ki lehet magadat fejezni káromkodás nélkül is.Ne használj cheat-et, elrontod a többi játékos játékát.Illetve nem is mert ha olyan szerverre mész ahol nincs VAC védelem ott tudsz csalni de ott mindenki más csal.A Vac os sezrverekre meg ha felmész és csalsz egyből kidob.De most az egyszer a kedvedért.Tudod mennyi idő megkeresni ezt google-n? Én beírtam 3 mp alatt és egyből dobott ki.(Lusta fejedet)Tessék: [link] [link] remélem vírust kapsz.
2011. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 26. 19:32
 6/6 kupicalajos ***** válasza:
kedves kérdező.Az aimbot 9 éves kis cigányoknak való de nagyon egyszerű használni csak csettincs 2-őt lépj eggyet hátra és BA*D ARCON MAGAD TE CSÍTER BÜDÖS CIGÁNY!!
2012. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!