Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 Házi kedvencekben hogy...

Sims3 Házi kedvencekben hogy lehet a lónak istállót építeni?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy iszonyat béna vagyok és borzasztó szerencsétlen de nekem még nagyon új ez az egész mert még a sima sms3-at is szoknom kell mert eddig csak a sims2vel játszottam... Ugyanúgy kell építeni hogy csak felhúzunk egy falat és ennyi? ... Légyszi segítsetek!
2011. dec. 25. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs meg nekem, de az istállót úgy kell mint egy házat, a boxokat meg gondolom úgy kell behúzogatni mint egy medencét, vagy szimplán megveszed és berakod
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Larakod a boxokat tetszés szerinti elhelyezkedésben. Vásárlás módban az állatok-lovak kategóriában találod meg. Aztán fallal kötül veszed, kifested és teszel rá tetőt. Ami fontos, hogy a ló nem tud kimenni sima ajtón, ezért pajtaajtó kell neki, amihez két emelett kell. Ha nagyon nem megy, akkor válassz egy játék által megadott istállós házat, és nézd meg, hogyan van megcsinálva.
2011. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Amennyire jól tudom, két fajta boxot lehet venni a vásárló módban. Válaszd az állatok kategórián belül a lovakat és ott lesz.
2011. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldottam! :D
2011. dec. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!