Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2 kiegészítőkkel...

The Sims 2 kiegészítőkkel vagy inkább The Sims 3?

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszik jobban? Pár napja játszom a 3-at, de nekem nem nagyon tetszik..
2011. dec. 25. 15:49
1 2
 11/14 anonim válasza:

SIMS 2 a jobb.

Jobb irányítás.

Több lehetőség.

Sok kiegészítő amik nagyon jók.

Sims 3-ban a kiegészítők tulajdonképpen a sims 2-ről lett másolva...

Mindenki azt látja jobbnak ami neki tetszik...

2012. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem a sim 3 kiegészítői semmiképp nem a 2 másolatai, mert én már rendesen meg tapasztaltam mind 2 játékot. Nekem maximálisan a Sims 3 jön be. :))

Sokkal szebb, élethűbb grafika, a sims 2 ben csak az volt élethű, amit letöltöttünk mindenféle "bőrt, álarcokat".

És a kiegészítők is abszolút megállják a helyüket, míg a Sims 2-ben minden egyes helyszin elhagyása után várni kellett egy csomót.

Szóval ha tudjátok próbáljátok csak ki a Sims 3 eddigi összes kiegészítőivel.

Hozzátenném, h Márciusban jön a Showtime nevezetű kiegészítő, amivel igai "csillagok lehetünk" a játékban, mint világhírű énekes, vagy éppen mágus. :D

2012. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sims 2. A legjobb. A sims 3ban sok a felesleges dolog, míg hiányoznak a fontosak. A simek pedig pocokfejűek, barbiebabák.

Sims 2 önmagában jobb, mint a 3 az összes kiegészítővel.

2012. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A sims2 mellett szavazok,mivel ez egy játék.Kell bele mese,nem is kevés.A sims2-ben pedig mindaz megvan,amit egy játéknak nyújtania kell.Szerintem ebben szebb az emberek arca,szebbek a hajak,a ruhák,és kidolgozottabbak a bútorok részletei is.Ha az összes kiegészítő fent van,akkor élheted az életed végülis a játékban:)Nekem mindig egy kiegészítő fért fel a laptopra+az alapjáték természetesen.A jó utat és a nagyvárosi életen kívül minden kiegészítőt kipróbáltam,ami interakciókat is tartalmazott.A szabadidő volt a kedvencem,és most a megnyitottunk,vár az üzlettel játszok.Ennél a játéknál vannak az embernek ugyan céljai,de viszont beleviheti a játék szeretetét..az ember a kettőnél még tudja,hogy játszik,a háromnál már néha-néha kétségbe vonja(a barátnőmnél játszottam a hárommal).A játékélmény a kettőnél valamiért nekem nagyobb.


16/L

2012. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!