Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban nem szereztem meg...

Skyrim-ban nem szereztem meg a Golden Claw-ot ezért a kirakósnál nem enged tovább. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam becheatelni magamnak, ami sikerült is de így sem nyitja ki a kirakóst.
2011. dec. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza és szerezd meg a csókától akinél van (esetleg megszerezheted a Claw-t cheattal).
2011. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Irta mmegszerezte

viszont belerakod és forgat de nem nyilik?

vagy bele se rakja?

mert kirakost ki is kel rakni de gondolom kiraktad

igen az "eredeti" claw nem tünik el keresd meg ot van aba a "dungeonba"

2011. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cucc ott van a riverwoodi kereskedőnél. Ha meg megvan, csak nem nyílik, akkor a tárgymenüben vizsgáld meg a kart, és ott van a tenyerében a helyes kód.
2011. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok vidiben láttam hogy tudják forgatni meg minden, ezt, hogy lehet?
2011. dec. 24. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ugy kell kiraknod ahogy a videben látod

ha nem megy az nem jó:S

akor probáld megtalálni az eredeti clawot

az ott lesz egyik embernél (sötét elf talán) aban a barlangban ahol ez a kirakos van csak lehet páral elöbbi termében

2011. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, ott van a csókánál, akit a pókhálóból szabadítottál ki. Aztán nézd meg a kódot úgy, hogy a tárgymenüben megvizsgálod a karmot, ott van a tenyerében.
2011. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!