Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen a James...

Szerintetek milyen a James Bond Blood Stone xbox360-ra?

Figyelt kérdés

Grafikája milyen?Multy? Single?


Előre is köszi a válaszokat ! ;)


2011. dec. 23. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem elszórakoztatott, de nem nagy szám. A multi meg semmilyen, nem is vagyok benne biztos, hogy van, ha meg van, akkor senki nem játszik vele, ezért nem ragadt meg bennem. Töltelékjátéknak jó igazából, kölcsönkaptam, végigtoltam, jó volt, de pénzt már nem adnék érte.
2011. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,mert néztem you-bon videókat,és van multy.


Igazából a multy fogott meg benne,de ha kevesen játszák,akkor télleg nem éri meg.


Te milyen játékokkal játszól? vagy milyen játékkat ajánlanál? (akció)

2011. dec. 25. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor már hasonló témában ott a Splinter Cell Conviction, az ezerszer jobb, és haverral osztott képernyőn tudod nyomni a coop multit, aminek külön sztorija van, egész jó. Egyébként nálam most Skyrim, az új Assassins Creed, a Shados of the damned és a Crysis nyomul. Multizni meg a Halo Reachet nyomom.
2011. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!