Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ir Mineraft-hoz módokat...

Valaki ir Mineraft-hoz módokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan módokat keresek amik segitségre jönnek Creativ játék közben.

És ha tudtok ilyen kódokat légyszives irjátok le hogy mire valók.


Köszi


2011. dec. 22. 08:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
RedStonos modok jöhetnek?
2011. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Aha köszi
2012. jan. 1. 14:20
 3/39 anonim ***** válasza:

A kedvenceim:

Pfaeffs mod - 4 új blockot ad a játékhoz. Az egyik arra jó, hogy átrakja a ledobott tárnyakat a másik oldalra. Ez ugy nézki, hogy _0_ (_=üres hely, 0=új block (allocator)) ha ez egyik oldalához raksz valamit, és redstone jelet kap az allocator akkor átrakja a másik oldalra (csak egy irányba működik, amerre leraktad). Ha ládát raksz mellé, ekkor a ládából/ba fog pakolni.

Másik block elfújja a ledobott tárnyakat.

Van még egy jumppad, ami arra jó, hogy rálépsz magasra dob téged vagy a ledobott tárgyakat.

A negyyedik nem is egy új block hanem annyi, hogy ha a ládához hozzá craftolsz egy redstone dust-ot akkor jelet küld ha beleraknak, vagy kivesznek belőle valamit.

[link]


BTW (Better then wolves) - Ez nem redstone-os mod. Ez egy egészen új írányt ad a játékhoz, a mechanikát. Szél- és vízimalmokkal hajtott képek és rengeteg új block és tárgy amit inkább nem sorolnék fel mert én sem ismertem ki egészen az összeset, meg mert nagyon sok van.

[link]


MineColony - NPC városok, ahol te határozhatod meg, hogy milyen és hány ház legyen, milyen épületek. Az npc-k munkákat vállalnak a városban. Pl. favágó, bányász, építész, farmer, vadász (nem állatokra vadászik, hanem megvédi a várost a szörnyektől), "raktáros" (igazából inkább szállító, mert mindent a raktárba visz.

A bányász megtalálja az érceket a földben és (ha van megfelelő eszköze) felhozza őket, amit mind megkapsz.

A favágó, egy megadott területben vágja a fát, folyton újraülteti ezt a területet.

Az építész megépíti a többieknek a házaikat, munkahelyeiket.

Neked kell ellátni őket kajával (először csak kenyeret kell adni nekik, ezt megteszi a farmer, de utána nyers húst, aztán sült halat, aztán 2 naponta igényelnek egy gyémántot), az igényeik attól függnek mekkora szintre fejlesztetted a házukat. Eszközöket is tőled kérnek majd.

A lakokat naponta fizetnek neked adót, abból kell fizetned a munkásokat, a maradékot meg beválthatod vasra, aranyra, vagy gyémántra.

[link]


Az előbbi három, nálam működik egymás társaságában.


Amiket még ismerek:

Invasion mod - van egy block amit a szörnyek meg akarnak szerezni, neked ezt kell védened. Új fajta zombik jönnek, van olyan amelyik épít, van amelyik rombol, van amelyik dobál. Kapnak kardokat páncélokat, és nem égnek el a napon. Addig jönnek míg meg nem halsz.

[link]


Millénaire - Szintén NPC falvak, de ezeket a játék generálja, össze vissza a worldben. Ezekkel a falvakkal kereskedni tudsz. Építő anyagot akarnak tőled amiért pénzt adnak, amit el tudsz költeni náluk, pl kajára, vagy különleges tárnyakra.

[link]


Millénaire vagy MoneColony?

Én Minecolonyt jobban szeretem, mert te irányítod a falut, te mondod meg, hova mit építsenek. Millénaire-ban ők építik meg az épületeket, oda ahova akarják, ebben az a baj, hogy (szerintem) csúnya lesz a város. Nekem volt olyan, hogy két őrtornyot egymás mellé építettek. MineColonyban mivel te mondod hová, lehet, hogy szűken lesznek (ha nem számolod ki pontosan mi hova kerül).


Remélem tetszenek majd. Nem akartam az össze modot leírni, csak a legjobbak vannak itt, azok közül is azok amelyikek eszembe jutottak.

Jó szórakozást.

2012. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a modokat a kedvenced tényleg jó
2012. jan. 2. 16:04
 5/39 A kérdező kommentje:

a 3. mod (npc) azt más mod mellé is lehet?


meghogy fent kell tartani a várost?

2012. jan. 2. 20:07
 6/39 A kérdező kommentje:
ezt a fejedből irtad le vagy netről mert ha netről akkor légyszi ird meg az oldalt
2012. jan. 2. 20:09
 7/39 anonim ***** válasza:
Ez fejből írtam, de ha akarod mondhatok még dolgokat.
2012. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

A három amire azt írtam, hogy a kedvencem (BTW, Minecolony és Pfaeffs) működik együtt.


A város fenntartása: építő anyag kell nekik, kaja, meg eszközök.

2012. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
akkor irsz még légyszi?!?!
2012. jan. 3. 17:14
 10/39 A kérdező kommentje:
De nem, hanem a minecolony a too many items-el együtt (ha ismered)
2012. jan. 3. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!