Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360, ami van a való...

Xbox 360, ami van a való világban, táncikálnak a programra; ez milyen játék? Olyan mint anno a play station?

Figyelt kérdés

bocs, ha hülye a kérdés, nem nem vagyok mai fiatal, szóval technikailag érdekelne, hogy mit lehet vele kezdeni?

köszi


2011. dec. 21. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Xbox 360 + 1 kinect. A játék meg gondolom a Dance Central. Az xobox a konzol (mint a playstation, csak ezt a microsoft gyártja nem a sony), a kinect meg a mozgáskövető kamera, ami a test mozgását követi, ezt az xboxhoz kell csatlakoztatni. Ez úgy működik, hogy beszkenneli a tested, utána meg neked csak az a dolgod, hogy kövesd amit a képernyőn látsz, az meg leköveti a mozgásod, és aszerint pontoz. És hogy mit lehet vele kezdeni? Hát táncolsz, pontokat gyűjtesz, dolgokat nyitsz meg, nem teljesen értem a kérdésed ezen részét.
2011. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

megválaszoltad nagyon jól, köszi :)

szóval akkor ezen lehet esetleg autós játékokat is?

és mennyibe kerül ez a játék? mármint a konzol, meg a kamera?

és minden programot is meg kell venni?

vagy le lehet netről tölteni?

köszi, ha olvasol, és válaszolsz :)

2011. dec. 22. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Autós játék is van, bár inkább gyerekeknek való. A forza 4-hez (ez egy nagyon komoly autószimulátor) pedig lehet venni egy kormányt, amit ez a kamera érzékel, bár ez inkább csak érdekes szerintem, egy normális játékkormányt nem űberel.

http://www.youtube.com/watch?v=FDbse3ouTNs

És ja, a játékokat meg kell venni, mint úgy általában minden terméket. Persze lehet kalózkodni, meg letölteni, ahhoz flashelni kell a gépet, de ehhez nem értek, mert akkor a live-ot sem lehet használni (ez az xbox online felülete online játékokhoz és hasonlókhoz).

2011. dec. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt egy 4 gb-os xbox kinecttel együtt, ez nyilván olcsóbb, mint a 250 gb-os (ezek a merevlemez méretét mutatják)

[link]

2011. dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár 1 valóvilág részt sem láttam szerintem a következők lehetnek: Dance Central, Dance Central 2, Just Dance 3 (mert ez is van már kinectre).



Nekem is van Xbox 360-om kinecttel. A kedvencem rá a Rise of Nightmares :D. Majd várom rá a kinect star warst is :D.

2011. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi az infókat :)

boldog karácsonyt!

2011. dec. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!