Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok egy jó mmorpg-ot mondani?

Tudtok egy jó mmorpg-ot mondani?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom mit jelent, csak annyit tudok hogy ilyen metin2 tipusu játékok.

Játszottam már ugye metin2-n, zhypermu-n, emperor mu-n, gates of andaron-on és jade dynasty-n de ezek jó szarok...

(hallottam már a wow-ról de azt nem akarom kipróbálni mert könnyen függő tudok lenni)


2011. dec. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

League of Legends (bocsi ha pontatlan,de ezt nem ismerem)Metin 2 privát szerverek : [link] ,

Aion(majd januártól vagy mikortól ingyenes lesz mert most még fizetős :/ ) mást nem nagyon tudok..

2011. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
runes of magic, bár tökre ugyanaz mint a wow csak grafikába meg képességekbe más.
2011. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Grafikában meg minden a Rappelz az ami eddig vezet nálam. Nekem nagyon bejött. [link] Bamahut szerveren találsz segítőkész magyar csapatot is.

Vagy ha az nem akkor válogass [link] vagy [link] innen főleg a Forsaken meg a Perfect World a jó.

2011. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenknek! :)
2011. dec. 23. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Fügö rudsz leni de mmorpgznél:)

játsz akor Skyrim el aval is fügö lehetsz:p

Perfect World International al probálkoz

de hát minden jâtékal ffügö lehetsz

vagy még

Vindictus (akció mmorpg)

Allods Online ("free wow")

2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!