Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade&Soul-ozik valaki rajtam...

Blade&Soul-ozik valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:10
 1/7 anonim válasza:
Igen, például én. :)
2012. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Milyen serveren játszotok? :O
2012. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom milyen szerver. A lényeg annyi, hogy most jött ki az OBT és mától lehet karaktert csinálni. 21-én élesben megy a game, de egyenlőre csak a CBT2-vel és a CBT3-mal sikerült játszanom, most az OBT telepítésével küszködök. :S
2012. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Itachi04 válasza:
én olyan szívesen játszanék vele csak mondjátok már meg hogy milyen gép kellene ahhoz hogy laggolás nélkül menjen és hogy hogy hol tudom beszerezni a játékot mert eddig csak videót láttam de nagyon tetszik
2012. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2012. júl. 16. 16:59
 6/7 anonim válasza:
nem rég kezdtem el vele játszani és el akadtam a Drakness Under the Lantern-en valaki meg tudja mondani hogy lehet el olvasni a tekercset? :D
2013. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hazriel válasza:

Kicsit kései a válasz, de csak nemrég találtam módot (elveszítettem a türelmemet az európai megjelenésre várva) a kipróbálására.

Én a kínai ingyenes OBT-vel játszom (az angol patch segítségével)a 2. szerverrégió (电信二区) 斩天诀 és 土门客栈 alszerverein. A patch nagy segítség, de ha mégis elakadnál, a Blade and Soul dojo-n majd' minden kérdésre találsz választ (angoltudás szükséges).


Itachi04

Nincs olyan, hogy ne laggolna (bár hipernettel még nem volt lehetőségem kipróbálni). Mivel a szerverek kínában vannak, a ping még gamebooster és köztes szerver beiktatásával is 2-300, tehát a pvp-nek könnyes búcsút kell mondani (sőt, én jártam már úgy, hogy cross-server-es dungeonnál a party megölte a bosst, mire betöltött XD). De egyébként nem kell hozzá atom gép, ami tudja futtatni az aktuális mmo-kat, az a blade and soullal is elboldogul -személyes tapasztalat, szebben fut kínából, mint a Tera európából-(azért én ajánlom, hogy vedd le a felbontást, a saját dolgod is megkönnyíted, ha nem kell hipertextúrákat betöltenie).

Innen a legjobb pinget a 2. szerverrégióról lehet elérni (amin én is játszom), tehát ha teheted, oda lépj be. Az időeltolódás miatt (+7 óra) késő délután és este a legjobb a ping, mivel akkortájt kínában alszanak, de ne aggódj, fogsz találni partytársakat, mert azon a szerveren sok az angol játékos :3 (斩天诀 a dojo "hivatalos" szervere).


"nem rég kezdtem el vele játszani és el akadtam a Drakness Under the Lantern-en..."

Nem tudom pontosan, hogy melyik questre gondolsz (nem szoktam figyelni őket, mivel nem értek kínaiul, így az esetleg már lefordítottak nevéről is lecsúszok XD),de én eddig (a fő karakterem lvl 21es) csak kétféle tekercsel találkoztam. Vagy kint lesz a quest trackeren és esc vagy alt lenyomásával csak rá kell kattintani, aztán next next finish, vagy az inventoridban lesz, jobb klikk és next next finish :D. Ha küldetészáró, és valami jutalom jár érte, ügyelj arra, hogy legyen elég üres hely az inventoridban, különben nem fogja elfogadni ^^.

2014. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!