Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lesz ez ha Counter...

Miért lesz ez ha Counter Strike 1.6-ba benyomom a caps lockot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem non-steamesen a játékot és multiba egyszer megnyomtam véletlenül a caps lockot és nem tudtam mozogni.Aztán láttam hogy a fent a képernyő valami amxt_say-t írt ahova lehet írni.Miközben nyomta a W betűt(hogy menjen az ember) akkor ugye oda írt.Aztán megnyomtam az ENTER-t hogy eltűnjön és tudtam megint mozogni.Miért van ez? Hogy lehet ezt az amxt say-t kikapcsolni?Ráadásul ha írok oda és ENTER-t nyomok úgyse látja senki amit írtam.
2011. dec. 16. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hogy lássák amit irsz akkor nyomd meg a z-t

de az az amxt say az nem tudom mitől van nekem olyan nem szokott lenni

2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Köki Péter válasza:
Az amxt_say az aszt jelenti hogy a te saját csapatodnak (CT vagy T)írsz.Ezt úgy kell hogy megnyomod az u-t. ha mindenkinek akarsz írni(T-k nek és CT-knek egyaránt akkor azt a z betüvel teheted meg.
2014. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!