Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor éri megvenni a Minecraftot?

Mikor éri megvenni a Minecraftot?

Figyelt kérdés

Lesz e valami karácsonyi akció, olyanra gondoltam hátha érdemesebb olyankor.

Köszönöm az értelmes válaszokat!!


2011. dec. 13. 18:55
 1/10 anonim válasza:
8%
soha szerintem kocka játék xD :)
2011. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
Bocsi előző vagyok csak azért írtam nekem nem tetszik de szerintem nem éri meg megvenni töltsd le :)
2011. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző, nem az volt a krédés, hogy neked tetszik-e vagy sem. Amúgy biztos, hogy ha nézed az oldalt, akkor ott fel lesz tüntetve, ha lesz akció. Steames amúgy? Mert akkor még ott is tudod nézni
2011. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem Steames. Honlapon biztos csak utolsó percekben adnak róla infót am. Mert akkor nem hiszem hogy bárki is megvenné hanem várna 10 napot. De tavalyról nem tud senki semmit? Lehet volt akkor
2011. dec. 13. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul hiszed, sokan vették, veszik akció nélkül is és mivel elég sokan szeretik, így mégtöbben fogják venni akcióval.
2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Öszinténszolva nem tudom mennyire éri meg. Ilyen "játékélményért" 20 euró mostani állás szerint értelmetlen azért lenne jó ez az akció.
2011. dec. 13. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha nem is tetszik, akkor egyáltalán minek akarod megvenni?
2011. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én multkor ugy vettem meg hogy 2000FT-ért kaptam 2db játékot.
2011. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megakarnám venni de ennyiért szerintem nem éri meg föleg hogy mennyi volt...

És köszönöm az értelmes válaszokat de egyik se ad még értékes infót :D

2011. dec. 14. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudok karácsonyi akcióról. ha kibírod várj egy picit, hátha lesz valami, utána vedd meg. ha gondolod addig pedig töltsd le, és játsszál, én is így csinálom, még nincs pénzem meg venni. Mi 8an nyomjuk házi szerveren, már beletettünk jó pár 10 órát, és még nem nagyon unjuk.:)
2011. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!