Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a játéknak?

Mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés

Régen (2004 plussz minusz két év) játszottam utoljára egy motoros játékkal.

Annyi volt a lényege, hogy single módban játszottam és volt vagy 15 motoros és meg kellett tenni egy bizonyos távot de útközben "lerúghattam" a másik játékost a motorrol, illetve ha ugyanezt csináltam egy rendőrségi motorral akkor elvehettem tőle a láncot v. gumibotot. Pénzt lehetett nyerni és nagyobb teljesítményű motorokat lehetett venni benne.

Valakinek van fogalma erről a játékról?



2011. dec. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Fúúú én ps1-en játszottam ezzel de már én sem emlékszem :D nagy játék volt :D ha valaki tudja én is kiváncsi lennék rá :)
2011. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugye? :D nagyon el tudtam vele szórakozni... az a neonzöld kawasaki volt az álmom de mire megvehettem volna letöröltem a játékot és nem emlékszem a nevére -.-''
2011. dec. 13. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen eszméletlen volt, ha jól emlékszek chopperek voltak benne :D
2011. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem chopperek voltak azok :D inkább ilyen superbike feelingű dögök voltak :)
2011. dec. 14. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Road Rash a játéknak a neve. nagyon ó játék volt, ps1-en nyomtam de gépre csak a 2d-s változatát tudtam még csak meg szerezni ami elég gagyi, de youtube-n találtam a 3d-s változatról videókat. ha netán megtalálod a 3d-s változatát akkor légyszi adj egy linket.Az volt a legjobb mikor úgy érkeztem be a célba hogy elestem :D de volt hogy áthajtottak rajtam vagy 3szor és nem tudtam felálni. :)
2011. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg nem chopperek, de azért az a bő 10 év alatt elfelejtettem, bár az emlékezetembe mennyivel szebb volt ez :D
2011. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
***** itt torrenten, nekem működik win7 32bit :D bár már nem nyújt annyi élményt mint régen :( inkább Far Cry 2 :D

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) megy a kéz :)
2011. dec. 15. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!