Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Torrentoldalról töltöttem le...

Torrentoldalról töltöttem le játékot PS2-re, hogy működik?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, viszont az unokaöcsémnek van egy PS2-se (az írott DVD-ket is viszi) és elvileg ez a játék is arra van. Egy torrentoldalról töltöttem le és érdekelne, hogy ezután kell-e valamit csinálni vele, vagy elég, ha csak simán kiírom DVD-re? Előre is köszi a válaszokat.
2011. dec. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fájl. Ha iso vagy más képfájl akkor csak fel kell írni 4x-es sebességgel mondjuk imgburn progival.
2011. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy 4,09 GB-os ISO fájl. Neroval nem lehet? Nekem ugyanis csak az van. Ha lehet, akkor miként? Sima adat dvd-ként? Ja és köszi a választ! ;)
2011. dec. 12. 23:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, megoldottam. Leszedtem ezt az imgburn-t és felírtam azzal. Úgy fest sikerült, vagy legalábbis vannak valamik a lemezen. :) Majd kiderül...

Mégegyszer köszi szépen a segítséget!

2011. dec. 12. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:
sikerült?
2012. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Megy a játék. Minden rendben volt. Mégegyszer köszi a segítséget.
2012. jan. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!