Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudom uninstalálni a...

Mért nem tudom uninstalálni a játékot?

Figyelt kérdés
Nem engedi a gép a DiRT3-at uninstalálni,és addig nem tudom ujra instalálni amig nem tölröm,ám nem idnul el,és azért szeretném ujra rakni,trégebben ment csak belenyukátom :D
2011. dec. 12. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg így:

Start menü -> Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése -> Majd kiválasztod a listából egy eltávolítod

2011. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* és eltávolítod
2011. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy megkeresed a mappáját a sajátgépben és onnan törlöd.
2011. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindent probáltam már mindig megakad mikor uninstalálom,és ha megnyitom a CD-t akk. rámegyek a setupra ott is kiirja hogy remove vagy repair és az instal el van sötétitve,3 órát probálkoztam mindenne,és addig nem engedi ujra beinstalálni amig nem uninstalálom :/
2011. dec. 12. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Repair sem működik? Jól elcseszted.

Akkor már tényleg csak az marad hogy a gépen megkeresed, törlöd a mappáját, aztán megkeresed a registryben is és onnan is törlöd.

2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
töröltem a gépből de méég ha beteszem a CD-t mindig azt hiszi hogy be van instalálva a GAME a registrit hol találom?
2011. dec. 13. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!