Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok jó játékokat,...

Mondanátok jó játékokat, amikben vámpírok vannak?

Figyelt kérdés

A bloodrayne 1-2 és a nosferatu megvolt.

Lehet régi játék is, de az újak is jöhetnek mert jelenleg mindent visz a gépem. Lehet akció, kaland, minden, csak stratégia ne mert azt utálom.


2011. dec. 12. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, azok meg votlak, de kihagytad a legjobb vámpíros játékot D: Vampire: The Masquerade – Bloodlines
2011. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és talán ..Skyrim? Nem tudom, hogy mennyit fejlődött a vámpírosdi a játékban, Oblivion óta
2011. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elder scrolls minden részét végigtoltam, most veretem a skyrimet, egész jó lett :D Egyébként a morrowindben még megérte vámpírnak lenni, mert mintha egy külön frakció lenne, küldetések kapcsolódtak hozzá. Az oblivionban meg már csak megfertőződtél, kaptál bónuszokat és hátrányokat, ennyi. A skyrimben sincs máshogy.

Amit az első írt, az valahogy nem jött be soha :/


Nemrég olvastam el a Drakula gróf válogatott rémtettei c. könyvet, onnan ez a nagy fellángolás, hogy ilyen játékkal szeretnék játszani, de sanjos nincs sok szabadidőm mostanában(többek között iskola, sport miatt) szóval a játékra szánt időmet szeretném minőségi termékkel eltölteni :)

2011. dec. 12. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, minőségi vámpíros, nagyjából csak a Bloodlines. Szóval, itt annyi is akkor. Viszont ami Draculával foglalkozó, az még Castlevania játékok,
2011. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vampire the masquerade. Ez már jó régi játék, de ez az egyetlen normális. Nincsenek vámpíros játékok, elég nagy hiánytermék, nem is értem miért nem csinál valaki végre. Ja tudom, most épp a zombi a menő.
2011. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Legjobb vámpíros játék a világon

2011. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!